Ditëlindja zhvesh Roza Latin, lakuriq mes petalesh...shikoni VIDEON e saj si asnjëherë më parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:37 13-06-2018 Ditëlindja zhvesh Roza Latin, lakuriq mes petalesh...shikoni VIDEON e saj si asnjëherë më parë Roza Lati

Një nga moderatoret më të komentuara të shoëbizit, Roza Lati feston sot ditëlindjen.

Në këtë ditë të veçantë Roza ka zgjedhur që me të arritur ora 00:00 të postojë një video tejet sensuale për të gjithë ndjekësit e saj.

Në të Roza shfaqet komplet lakuriq, e shtrirë mes petalesh trëndafili dhe me to ka mbuluar pjesët intime. Moderatorja shfaqet shumë seksi teksa kamera i filmon trupin dhe tatuazhet e shumta.

“Gëzuar ditëlindjen Roza”, është përshkrimi që moderatorja ka lënë krah videos.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndërron jetë PAPRITUR këngëtari i njohur amerikan
“Një herë Miss, gjithë jetën Miss”, Zaimina Vasjari: E lumtur që u kurorëzova për herë të dytë  »
Article Logic
Execution time: 0.023353099822998
array(1) { ["section"]=> string(98) "ditelindja-zhvesh-roza-latin-lakuriq-mes-petalesh-shikoni-videon-e-saj-si-asnjehere-me-pare-124238" }