Ditëlindje romantike për Dua Lipën, ja si është zgjuar sot këngëtarja (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:16 22-08-2016

Cake and Champagne for breakfast yes please! ?✨??

A video posted by DUA LIPA (@dualipa) on

Dita për këngëtaren Dua Lipa ka nisur ndryshe sot.

Ajo feston sot ditëlindjen dhe është zgjuar me tortë dhe shampanjë.

Nëpërmjetë një video Dua na tregon se sa i veçantë ishte zgjimi i saj sot teksa fik qiriun mbi tortë.

Këngëtarja ka zgjedhur pikërisht Venecian për të festuar 21-vjetorin e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026633024215698
array(1) { ["section"]=> string(80) "ditelindje-romantike-per-dua-lipen-ja-si-eshte-zgjuar-sot-kengetarja-video-50489" }