Ditën e ditelindjes së PS, Rama vesh një bluzë enkas, por zhduk ngjyrat e Rilindjes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:53 12-06-2015 Ditën e ditelindjes së PS, Rama vesh një bluzë enkas, por zhduk ngjyrat e Rilindjes Rama sot në Durrës me bluzën e posaçme për festën e PS

Edi Ramën, ditëlindja e Partisë Socialiste,  sot e ka gjetur në takime elektorale ku ajo ç’ka ka rënë veçanërisht në sy është bluza e tij.

Rama ka veshur enkas një bluzë të Partisë Socialiste e cila vjen me numrin 23 në këto zgjedhje si dhe me simbolin historik të trëndafilit. Megjithatë ka një element që nuk ka lidhje me Partinë Socialiste në bluzën e Ramës, është pikërisht ngjyra jeshile.

Pra Rama, pikërisht sot në ditëlindjen e PS ka veshur një bluzë pa ngjyrat e Rilindjes. Megjithatë, duhet thënë se më kreativ se kryeministri nuk ka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026539087295532
array(1) { ["section"]=> string(87) "diten-e-ditelindjes-se-ps-rama-vesh-nje-bluze-enkas-por-zhduk-ngjyrat-e-rilindjes-13412" }