Diva e muzikës botërore shtatzënë, paparacët e fotografojnë dhe publikojnë fotot

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:22 30-01-2017 Diva e muzikës botërore shtatzënë, paparacët e fotografojnë dhe publikojnë fotot

Këngëtarja e njohur e cilësuar si diva e muzikës botërore, Beyonce është shtatzënë.

Kohët e fundit ajo ka qëndruar larg mediave dhe ka vendosur ta mbajë “sekret”, por burime të Hollywood.Life bëjnë me dije se ajo dhe Jay Z po presin fëmijën e dytë.

Beyonce është shfaqur me veshje të gjera dhe në një video të postuar para dy ditësh Beyonce shfaqej me pak bark, por video u fshi menjëherë. Diva dhe bashkëshorti i saj Jay Z janë prindër të një vajze, Blue Ivy Park.

beyonce.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028144836425781
array(1) { ["section"]=> string(85) "diva-e-muzikes-boterore-shtatzene-paparacet-e-fotografojne-dhe-publikojne-fotot-67079" }