Diva Ema Andrea, është 44 vjeç por këmbët e saj janë llahtari

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:20 03-09-2015 Diva Ema Andrea, është 44 vjeç por këmbët e saj janë llahtari Ema Andrea, aktore

“Llahtari”, do thoshte Lasgush Poradeci nëse do shihte këmbët e divës artiste, Ema Andreas.

Aktorja është 44 vjeç por linjat e saj janë thuajse perfekte dhe vitet nën lëkurë nuk duken gjëkundi teAndrea. Foto ka patur një reagim të madh në rrjetet sociale. Pafund pëlqime dhe pafund komente komplimentuese për artisten.

Sigurisht, ka patur edhe nga ata që i kanë kërkuar Andreas “të kursejë këto foto se hap punë”! Po gjersa i ka këto poza, pse t’i mbajë në arkiv? Aq më tepër kur kanë kaq shumë përmbajtje brenda.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01871395111084
array(1) { ["section"]=> string(66) "diva-ema-andrea-eshte-44-vjec-por-kembet-e-saj-jane-llahtari-19840" }