Djalë apo vajzë? Rozana Radi flet hapur për pritjen e ëmbël

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:25 11-02-2019 Djalë apo vajzë? Rozana Radi flet hapur për pritjen e ëmbël

Këngëtarja e njohur Rozana Radi ka vendosur t'i kushtojë pak vëmendje pyetjeve të njekësve të saj në Instagram.

E pyetur nga një ndjekës nëse dëshiron që fëmija i saj i parë të jetë djalë apo vajzë, Rozana ka treguar se këtë dëshiron t’ja lërë në dorë Zotit.

“Janë punët e Zotit, nuk kam patur kurrë preferenca tek gjinia e të vegjëlve', shkruan Rozana.

Ndërkohë që në deklarata të saj të mëhershme, aktorja ka thënë se ajo nuk mendon martesën me fustanin e bardhë, për shkak se prindërit e saj nuk mund të jenë me të.

Ajo ka disa vite e lidhur me partnerin e saj prokuror, ndërsa prej muajsh ka nisur edhe bashkëjetesën.

ROZI.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prishen marrëdhëniet mes Bihterit dhe Nihalit në jetën reale, aktorja nuk merr pjesë në dasmën e mikeshës
Makina luksi, udhëtime e rroba firmato, Françeska Jaçe zbulon si u bë e pasur »
Article Logic
Execution time: 0.017909049987793
array(1) { ["section"]=> string(65) "djale-apo-vajze-rozana-radi-flet-hapur-per-pritjen-e-embel-152348" }