Djali 2-vjeçar rëndë në spital, Kim Kardashian publikon foto provokuese (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:18 04-01-2018 Djali 2-vjeçar rëndë në spital, Kim Kardashian publikon foto provokuese (FOTO)

Fillimi i vitit 2018 nuk ka qënë aspak i lehtë për familjen e Kim Kardashian, pasi djali i saj 2-vjeçar u shtrua në spital, në gjende të rëndë për shkak të pneumonisë.

Në një postim në rrjete sociale ajo ka treguar se djali i saj ndenji 3 netë në spital dhe sa e frikshme ishte sëmundja që vuante.

Por ditën e sotme Kim ka publikuar disa foto ku duket mjaft në formë. E veshur sportive, por pa harruar të nxjerrë format e saj bombastike, Kim duket se është gati për të vrapuar rrugëve të Calabasas Kaliforni.

Mesa duket djali është përmirësuar dhe Kim ka gjetur pak kohë për veten.

Screenshot_4_copy.jpg

Screenshot_6_copy.jpg

Screenshot_6_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071589946746826
array(1) { ["section"]=> string(82) "djali-2-vjecar-rende-ne-spital-kim-kardashian-publikon-foto-provokuese-foto-105437" }