Djali bllokohet 3 ditë brenda murit, fqinjët e injoruan (Foto)

Publikuar tek: bota, më 13:12 20-12-2016 Djali bllokohet 3 ditë brenda murit, fqinjët e injoruan (Foto)

Një djalë 12 vjeçar ngeci pas një muri për tre ditë pa ujë dhe ushqim, duke qarë ndërsa askush nuk e ndihmonte.

Djali u rrëzua ne hapësirën mes mureve ku edhe u bllokua në pamundësi për të dalë. Ai qante dhe këndonte vazhdimisht për tre ditë që të tërhiqte vëmendjen e kalimtarëve, por askush nuk e ndihmonte, shkruan Newsbomb.al

Ssdfwgdhhjenshot_1.jpg

Fqinjët thonë se filluan të dyshonon, pas tre ditësh, te zërat misterioz që vinin nga muri por nuk ia kishin idenë se mund të ishte një djalë.

Më në find një polic vendosi të merrte një kazmë me të cilën rrëzoi murin dhe nxorri djalin e gjallë. /Newsbomb.al

Sasdfq23ghhhjshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034237146377563
array(1) { ["section"]=> string(65) "djali-bllokohet-3-dite-brenda-murit-fqinjet-e-injoruan-foto-63207" }