Djali fashionist i deputetit socialist, vogëlushi që tani me modeling...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:30 05-12-2016 Djali fashionist i deputetit socialist, vogëlushi që tani me modeling...

Është kaq i vogël por djali bukurosh i deputetit socialist Eduart Shalsi dhe Era Shalsit duket se është i apasionuar pas modelingut.

Veshur me kostum dhe papjon, i vogëli Sem, duket vërtet i prerë për botën e bukur të modës.

Ndërkohë e ëma, Era, e shoqëron ngado dhe ja ku e shohim kaq të lumtur e të qeshur në këtë foto publikuar nga Ajna Fashion Kids.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zyrtari i Bujqësisë fton mediat për mëngjes pune, por ha petullat e sjella nga mami i gazetares së TVSH
“Mjaft ju lutët burrave e vetë rrini majë takave Versaçe dhe Jaguarëve”... Majlinda Bregu përplaset me komentuesin (REPLIKAT) »
Article Logic
Execution time: 0.0040140151977539
array(1) { ["section"]=> string(74) "djali-fashionist-i-deputetit-socialist-vogelushi-qe-tani-me-modeling-61669" }