Djali i Agron Llakaj i jep fund beqarisë, ja kush është e dashura e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:45 25-12-2016 Djali i Agron Llakaj i jep fund beqarisë, ja kush është e dashura e tij

Eno, djali i Agron Llakaj, i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar me fejes lidhjen e tij të dashurisë me vajzën e quajtur Ada.

Ditën e djeshme, çifti ka organizuar ceremoninë e fejesës, ku një ndër të ftuarit ka qenë edhe Ardit Gjebrea, i cili ka publikuar një foto në Instagram, ku uron çiftin dhe humoristin Agron Llakaj.

“I privilegjuar të jem pjesë e gëzimit të fejesës së djalit tënd Agron Llakaj. Jetë të lumtur Adës & Enos dhe veç gëzime për familjen tënde”, shkruan Gjebrea.

Screedh3e5hysdfghshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022096872329712
array(1) { ["section"]=> string(76) "djali-i-agron-llakaj-i-jep-fund-beqarise-ja-kush-eshte-e-dashura-e-tij-63731" }