Djali i Ardit Gjebreas zyrtarizon lidhjen, fejohet me vajzën e biznesmenit

Publikuar tek: barometri, më 08:12 07-01-2018 Djali i Ardit Gjebreas zyrtarizon lidhjen, fejohet me vajzën e biznesmenit

Jon Gjebrea duket se ka marrë një vendim të rëndësishëm në raport me të dashurën e tij, me të cilën janë bashkë prej dy vitesh.

Djali i showman-it Ardit Gjebra duket se është fejuar me të dashurën e tij Merlin. Ata kanë postuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqen dy duart e tyre dhe në dorën e Merlin dy unaza me gurë të çmuar.

Tashmë Joni dhe Merlin, vajza e biznesmenit të njohur Adi Haxhiymeri janë zyrtarisht një çift, ndërsa nuk dihet se çfarë planesh kanë tashmë për hapin e radhës, martesën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01791787147522
array(1) { ["section"]=> string(80) "djali-i-ardit-gjebreas-zyrtarizon-lidhjen-fejohet-me-vajzen-e-biznesmenit-105713" }