Djali i Ardit Gjebresë në ishujt Maldive, i shkruan ish kandidatja për deputete: Paske pas të drejtë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:20 12-04-2016

Djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea, Jon Gjebrea, i ka nisur pushimet e tij të para. Joni ndodhet në ishujt Maldive nga ku ka postuar edhe këtë video plot “vuajtje”, siç i shkruan edhe ish kandidatja për deputete Arnida Çapi.

“Nga Maldivet me dashuri”, shkruan Joni.

“Paske pas te drejte se qenke tu vujt”, i shkruan Çapi e cila tanimë ka një zyrë të sajën avokatie dhe lakohet shpesh edhe si avokatja më seksi në Shqipëri.

arn.jpg

maldi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026849985122681
array(1) { ["section"]=> string(110) "djali-i-ardit-gjebrese-ne-ishujt-maldive-i-shkruan-ish-kandidatja-per-deputete-paske-pas-te-drejte-video-37474" }