Djali i Berishës tallet keq me Ramën dhe i kujton rregullin e treshit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:07 16-01-2018 Djali i Berishës tallet keq me Ramën dhe i kujton rregullin e treshit

Djali i ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha njihet tashmë për deklaratat e tij shumë të forta dhe ironike në drejtim të kryeministrit Rama.

Por këtë herë, Shkëlzen Berisha është treguar akoma dhe më ironik, duke mos kursyer as ambasadorët e huaj në Shqipëri.

Ai i kujton kreut të qeverisë rregullin e treshit dhe thotë se nuk e di përse nuk flasin ambasadorët e huaj për gjendjen në vend.

“Se pse nuk flasin ambasadorët “nuk e dimë”, por rregullin e treshit s’ka njeri që s’e njeh”,- thotë Shkëlzen Berisha ndër të tjera.

Më poshtë reagimi i plotë:

Screenshot_13.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029603958129883
array(1) { ["section"]=> string(76) "djali-i-berishes-tallet-keq-me-ramen-dhe-i-kujton-rregullin-e-treshit-106792" }