Djali i Doktor Florit ka ditëlindjen, ajo që bëjnë miqtë për këngëtarin që nuk jeton më është e adhurueshme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:55 08-09-2016 Djali i Doktor Florit ka ditëlindjen, ajo që bëjnë miqtë për këngëtarin që nuk jeton më është e adhurueshme Djali i Doktor Florit

Djali i Doktor Florit ka ditëlindjen dhe ajo që bëjnë miqtë për këngëtarin që nuk jeton më është e adhurueshme. Si ta kenë fëmijën e tyre, e urojnë përzemërsisht në këtë ditë speciale për të dhe familjen e tij, mamanë Blerina dhe motrën Kaltrina.

Landi Hysi, mik i ngushtë i Doktor Florit dhe ish-këngëtari i grupit që krijuan ‘’West Side Family’’ e uron të voglin, por bashkë me të edhe këngëtarja Aurela Gaçe.

‘’EDHE 100 Daniel Floran Kondi!!!  Mos ki frikë, beso dhe Zoti Shpëtimtari yt nuk do të të lerë në gropën e luanëve.  Sërish e gjithmonë! Zoti të bekoftë!

 Oh edhe diçka... Babi t'përshëndet!’’, shkruan Landi, teksa publikon vargjet e këngës së famshme të ‘’Ëest Side’’, ‘’Krahët e tua do jem’’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023766994476318
array(1) { ["section"]=> string(112) "djali-i-doktor-florit-ka-ditelindjen-ajo-qe-bejne-miqte-per-kengetarin-qe-nuk-jeton-me-eshte-e-adhurueshme-52265" }