Djali i Edi Ramës, Gregu, poston një foto për qejfin e vet por ndjekësve s’u shpëton gjë dhe kapin këtë detaj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:37 06-02-2016 Djali i Edi Ramës, Gregu, poston një foto për qejfin e vet por ndjekësve s’u shpëton gjë dhe kapin këtë detaj

Djali i kryeministrit Edi Rama, Greg Rama ka postuar nga rrjetet sociale një foto për qejfin e vet në një natyrë malore, veshur “casual” dhe i buzëqeshur para aparatit në ditën me diell.

Por ndjekësve të tij nuk u ka shpëtuar kurrsesi një detaj: pikërisht çorapet e veshura nga Gregu.

Ato janë ngjyrë lejla dhe menjëherë mendja të shkon te çorapet e “guximshme’ të kryeministrit Rama që për vite e vite me rradhë kanë qenë në qendër të vëmendjes mediatike e opinionit publik pikërisht për këtë fakt.

Si piktor, Rama nuk i thotë “JO” asnjë ngjyre dhe madje ka guxuar të veshë edhe çorape me ngjyra të ndryshme, pra një ngjyrë tjetër, një tjetër. Duket se edhe i biri Gregu nuk i ka lënë asgjë mangët të atit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025382995605469
array(1) { ["section"]=> string(113) "djali-i-edi-rames-gregu-poston-nje-foto-per-qejfin-e-vet-por-ndjekesve-s-u-shpeton-gje-dhe-kapin-kete-detaj-31916" }