Djali i Gent Zenelajt ka ditëlindjen, aktori: Je dielli im

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:28 11-04-2016 Djali i Gent Zenelajt ka ditëlindjen, aktori: Je dielli im

Ai e sheh si shok që tani. E kemi fjalën për aktorin e njohur Gentian Zenelaj dhe djalin e tij që i ngjan kaq shumë!

Sot, vogëlushi ka ditën e tij të lindjes dhe aktori ka zgjeshur ta urojë publikisht me fjalë kuptimplota e emocionuese që flasin shumë për raportin babë e bir.

“Edhe 100 shoku im. Je energjia ime...je dielli im”, shkruan Genti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19277501106262
array(1) { ["section"]=> string(62) "djali-i-gent-zenelajt-ka-ditelindjen-aktori-je-dielli-im-37360" }