Djali i Jozefina Topallit ka ditëlindjen dhe e dashura tregohet tejet e shkathët. Shihni ç’i ka përgatitur (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:55 03-05-2016 Djali i Jozefina Topallit ka ditëlindjen dhe e dashura tregohet tejet e shkathët. Shihni ç’i ka përgatitur (FOTO)

Djali i Jozefina Topallit ka ditëlindjen dhe e dashura e tij  tregohet tejet e shkathët. Genar Topalli, djali i vetëm i ish-kryetares së Kuvendit ka festuar ditën e djeshme ditën e lindjes, por e dashura Eva Murati, prezantuese, Miss dhe Blogere i ka bërë surprizën e saj.

Një tortë flakë të kuqe.

‘’Gëzuar dashuri!’’, e uron Murati, partnerin e saj që mbushi 21 vjeç. Genari fryn qirinjtë, ndërsa e dashura mban në dorë tortën gjatë gjithë kohës. Por as buzëqeshjen nuk e zhduk për asnjë moment.  Dhe duhet thënë që Eva e tij është një yll...

genartopalli4.jpg

 

genartopalli3.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024010896682739
array(1) { ["section"]=> string(116) "djali-i-jozefina-topallit-ka-ditelindjen-dhe-e-dashura-tregohet-tejet-e-shkathet-shihni-c-i-ka-pergatitur-foto-39342" }