Djali i ministrit Shalsi kaq i vogël dhe kaq modern... sot feston një ditë të rëndësishme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:10 31-03-2017 Djali i ministrit Shalsi kaq i vogël dhe kaq modern... sot feston një ditë të rëndësishme

Ky vogëlush kaq i pashëm është djali i ministrit të ri të Çështjeve Vendore, Eduard Shalsi.

Sot, i vogli Samuel feston një ditë të rëndësishme, ditën e tij të lindjes. Samueli mbush 4 vjeç dhe siç mund ta shikoni edhe në këto foto i ka shumë mirë raportet me aparatin.

Shpesh herë, vogëlushi ka rënë në sy për pozat e tij, tipike të një djali çapkën që dukshëm e ka me qejf punën e modelingut, që është larg politikës së të atit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zyrtari i ministrisë së Ekonomisë: "Po na shajnë me dy turne, në pamundësi tjetër... duhet të iki unë" (E PLOTË)
Niko Peleshi siç nuk e keni parë, futboll me të birin te “Qyteti i Fëmijëve” (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.021879911422729
array(1) { ["section"]=> string(92) "djali-i-ministrit-shalsi-kaq-i-vogel-dhe-kaq-modern-sot-feston-nje-dite-te-rendesishme-73696" }