Djali i modeles shqiptare, një “Don Zhuan” 3 vjeçar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:20 23-03-2016 Djali i modeles shqiptare, një “Don Zhuan” 3 vjeçar

Duket se tashmë vogëlushi i Adrola Dushit nuk ka më nevojë për mamin. Ai ka pozuar në këtë foto duke i dhënë një baby kiss të dashurës së tij më të re, një bebusheje simpatike, shkruan InTv.

Troi u bë djalë i madh tani dhe kjo foto e tregon. Kjo është vërtet nga ato shkrepje që të kënaq vetëm duke e parë. "U rrit çuni, u bë burrë", shkruan me humor Adrola ndërsa poston foton.

333fcc27030981822b76e27423308fd2_L.jpg

*Adrola Dushi

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021196842193604
array(1) { ["section"]=> string(54) "djali-i-modeles-shqiptare-nje-don-zhuan-3-vjecar-35846" }