Djali i Saimir Tahirit mbush 6 vjeç, shihni si e uron i ati (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:32 21-02-2017 Djali i Saimir Tahirit mbush 6 vjeç, shihni si e uron i ati (FOTO) Ministri Tahiri dhe i biri Drini para 6 vitesh

Djali i Ministrit të Brendshëm, Saimir Tahirit, ka mbushur sot 6 vite që nga ardhja e tij në jetë.

I ati, nuk ka nguruar dhe e ka uruar publikisht të birin në një ndër ditët më të rëndësishme të tij. Teksa ka publikuar një foto të Drinit duke buzëqeshur dhe luajtur me lodra pranë miqve të tij, ministri ka shkruar, “Sot 6, edhe 100 Drin!”

Urimet për Drinin në rrjetet sociale nga qytetarët shqiptarë kanë qenë nga më të përzemërtat.

16806811_10212518306813058_6737945079738193527_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.075371026992798
array(1) { ["section"]=> string(69) "djali-i-saimir-tahirit-mbush-6-vjec-shihni-si-e-uron-i-ati-foto-69495" }