Djali i Sali Berishës ka një kërkesë të veçantë për gruan e kryeministrit (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:16 07-11-2017 Djali i Sali Berishës ka një kërkesë të veçantë për gruan e kryeministrit (FOTO)

Shkëlzen Berisha kohët e fundit ka intesifikuar përdorimin dhe interaktivitetin në rrjetet sociale.

Herë pas herë ai lëshon akuza apo sulme në drejtim të qeverisë dhe kryeministrit Rama.

Por këtë herë Shkelzeni ka zgjedhur të ironizojë me kreun e qeverisë duke u nisur nga një foto që ka qarkulluar në rrjetet sociale, ku Rama duket me tuta sportive.

Në postimin e tij në facebook, djali i ish-kryeministrit Berisha, me ironi i lutet bashkëshortes së Ramës që ta mbyllë dollapin e rrobave.

Më poshtë postimi i Shkëlzen Berishës:

Screenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033524990081787
array(1) { ["section"]=> string(84) "djali-i-sali-berishes-ka-nje-kerkese-te-vecante-per-gruan-e-kryeministrit-foto-98705" }