Djali i Sarës dhe Ledionit bën 1 muaj, ata publikojnë për herë të parë foton e tij dhe kuptimin e emrit (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:09 13-01-2017 Djali i Sarës dhe Ledionit bën 1 muaj, ata publikojnë për herë të parë foton e tij dhe kuptimin e emrit (Foto)

Djali i Sara Hoxhës dhe Ledion Liços bën sot një muaj.

Ata kanë zgjedhur pikërisht këtë ditë për të treguar kuptimin e emrit, London Noor dhe të përbashkëtën me atë të themeluesit të Top Channel, të ndjerin Dritan Hoxha.

Ka qenë pikërisht Ledioni ai që ka publikuar foton e djalit ku bashkangjitur tij shkruan: “1 muajsh, kjo është ajo që unë e quaj karakter”.

Ndërkohë Sara ka publikuar kuptimin e emrit të tij nëpërmjetë këtyre fjalëve: “London sepse aty unë dhe babai jot rritëm dashurinë për njëri-tjetrin çdo ditë edhe më shumë. Noor sepse ti je drita e jetëve tona. Noor (Dritë), Itan (Dritan)” shkruhet në postimin e Sarës.

 sara77.jpg

sara_88.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.061758995056152
array(1) { ["section"]=> string(113) "djali-i-sares-dhe-ledionit-ben-1-muaj-ata-publikojne-per-here-te-pare-foton-e-tij-dhe-kuptimin-e-emrit-foto-65425" }