Djali i Silva Gunbardhit e nis me ‘’Ma-ma’’, e përfundon me ‘’Ba-Ba’’, i ati tërbohet fare (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:31 27-04-2016

Dalvi, djali i këngëtares Silva Gunbardhi është rritur. Ai tashmë artikulon rrokjet e para,duke formuar edhe fjalë.

Kjo është një video që këngëtarja ka postuar këtë mëngjes dhe ku i biri, si një ‘’diplomat’’ i vërtetë, u bën qejfin të dy prindërve,

E nis me ‘’Ma-Ma’’, për të përfunduar me ‘’Ba-Ba’’ dhe i ati Dafi tërbohet krejt…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024535894393921
array(1) { ["section"]=> string(92) "djali-i-silva-gunbardhit-e-nis-me-ma-ma-e-perfundon-me-ba-ba-i-ati-terbohet-fare-video-38815" }