Djali i Xhemi Shehut, kaq i bukur dhe kaq i rritur!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:36 20-09-2016 Djali i Xhemi Shehut, kaq i bukur dhe kaq i rritur!

Moderatorja e Top Channel Xhemi Shehu, ka publikuar këtë mëngjes një foto që ka marrë pafund pëlqime dhe komente.

Në foto është pikërisht Xhemi dhe djali i saj Martini që është rritur kaq shumë dhe është bërë kaq i bukur!

Edhe macja nuk i ka rezistuar dot një fotoje krah të dyve :)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18975400924683
array(1) { ["section"]=> string(55) "djali-i-xhemi-shehut-kaq-i-bukur-dhe-kaq-i-rritur-53480" }