Djalit i merr koka flakë teksa fikte qirinjtë e tortës (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 23:49 10-08-2018 Djalit i merr koka flakë teksa fikte qirinjtë e tortës (VIDEO) Djali teksa fikte qërinjtë e tortës

Një moment i tmerrshëm është cilësuar nga mediat e huaja kur flokët e djalit kanë marrë flakë teksa ai ka qenë duke kafshuar një pjesë nga torta e ditëlindjes.

Në videon e ngarkuar në rrjetet sociale duket fëmija i ulur përpara tortës, e ndërsa bëhet gati të merrte një kafshatë, ka afruar më shumë se ç’ duhet folkët në qiririn e tortës.

Për fat të mirë të afërmit që ndodheshin pranë tij kanë reaguar menjëherë duke i’a shuar flakën në kokën e tij, e ndërsa video është bërë virale në internet, madje ka marrë mbi 7 milion klikime dhe mijëra komente.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një ish-këshillare akuzon Trump se është racist, reagon Shtëpia e Bardhë
Taksistja përplas makinën me dy fëmijë brenda, më pas sulmon çiftin (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.027141094207764
array(1) { ["section"]=> string(67) "djalit-i-merr-koka-flake-teksa-fikte-qirinjte-e-tortes-video-130757" }