Dje, seanca e fundit parlamentare, të përjashtuarit e Ramës marrin disa kujtime me vete (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:25 05-05-2017 Dje, seanca e fundit parlamentare, të përjashtuarit e Ramës marrin disa kujtime me vete (FOTO)

Pas publikimit të listës së plotë të Partisë Socialiste me kandidatët që do të garojnë në zgjedhjet e përgjithshme për deputetë, ranë menjëherë në sy disa figura të njohura të Partisë Socialiste që nuk janë përfshirë.

Shumë prej tyre u përjashtuan siç ishte deputetja e Durrësit, Esmeralda Shkjau, Namik Dokle, ndërsa Valentina Leskaj deklaroi se do të tërhiqet nga gara dhe nuk kandidon më në politikë për ti hapur rrugën të rinjëve.

Ndërkohë, ditën e djeshme u zhvillua seanca e fundit e parlamentit dhe deputetët e përjashtuar në garën e 18 qershorit para se të largohen janë siguruar për të marrë disa kujtime me vete.

Edhe pse jo shumë entuziastë, deputetja Shkjau ka bërë disa foto në ambientet e këtij institucioni të rëndësishëm ligjvënës bashkë me kolegët e saj, po ashtu të lënë jashtë listave. Për me tepër nga këto momente, shikoni fotot e publikuara në facebook nga vetë Shkjau.  

18301444_817758201731936_4600581988356104214_n.jpg

 

18222425_817758111731945_6216815949986831163_n.jpg

 

 18300840_817756188398804_473582858233835574_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034447193145752
array(1) { ["section"]=> string(96) "dje-seanca-e-fundit-parlamentare-te-perjashtuarit-e-rames-marrin-disa-kujtime-me-vete-foto-77583" }