'Dje takova një 13-vjeçare që qante për libra', gazetarja e njohur: Kam një lutje...

Publikuar tek: aktualitet, më 14:37 14-01-2018 'Dje takova një 13-vjeçare që qante për libra', gazetarja e njohur: Kam një lutje...

Gazetarja e njohur Erjona Rusi në një status në facebook u ka bërë thirrje miqve të saj virtualë për të dhuruar libra.

Shkas ka marrë nga një takim me një 13-vjeçare, ku gazetarja thotë se qante për libra dhe duhej të merrte pjesë në një konkurs. “Gesi duhet të fitojë konkursin”- shkruan Erjona Rusi.

Statusi i plotë:

Miq, reale e virtuale kam nje lutje.

Dje takova nje 13 vjeçare qe qante me pike te lotit, jo per veshje, as per Iphone, por per LIBRA.
E ema (prind i vetem) nuk i blen dot libra jashteshkollore qe ajo te marre pjese ne nje konkurs shkolle (kush lexon me shume) dhe vajza eshte nxenese e shkelqyer.
Ndaj, ju lutem, ju qe keni femije adoleshente mbase do mund te dhuronit nga nje liber te vjeter te femijeve qe ti japim mundesine Gesit te fitoje konkursin.

p.s: librat s'duhet te kene emra ne kopertine se zysha e letersise eshte tekanjose e nuk i pranon

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E ndoqi dhe i dëmtoi makinën një vajze, arrestohet elbasanlliu (EMRI)
Sherr mes tifozëve shqiptarë dhe maqedonas, ndërpritet ndeshja »
Article Logic
Execution time: 0.022619009017944
array(1) { ["section"]=> string(84) "dje-takova-nje-13-vjecare-qe-qante-per-libra-gazetarja-e-njohur-kam-nje-lutje-106524" }