Djemtë e kombëtares mbërrijnë në Francë (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 12:45 06-06-2016 Djemtë e kombëtares mbërrijnë në Francë (FOTO)

Avioni me djemtë e kombëtares shqiptare sapo ka mbërritur në Francë. Digitalb sjell pamjet e djemve të kombëtares duke zbritur nga avioni dhe ngjitjen e tyre drejt autobuzit që do ta edhe logon e vet “O sa mirë me qenë Shqiptar”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama- lojtarëve: Humbjen e kemi në xhep, por nuk do e lini fitoren pa dhënë shpirtin. Duka: Rama, miku ynë i përhershëm
Lorik Cana përcjell selfie nga autobuzi, por komentuesit e pyesin për Berishën »
Article Logic
Execution time: 0.016185998916626
array(1) { ["section"]=> string(50) "djemte-e-kombetares-mberrijne-ne-france-foto-42604" }