Djemtë e kombëtares rikthehen në bazë, nisin përgatitjet për ndeshjen e fundit

Publikuar tek: sport, më 09:56 16-06-2016 Djemtë e kombëtares rikthehen në bazë, nisin përgatitjet për ndeshjen e fundit

Një ndeshje fantastike e kombëtares tonë mbrëmë e cila u penalizua vetëm në 5 minutat e fundit.

Sot futbollistët e kombëtares rikthehen në bazë dhe nisin përgatitjet për ndeshjen e fundit me Rumaninë.

Ndonëse të trishtuar për rezultatin e mbrëmshëm, djemtë janë gati për të luftuar edhe njëherë në fushën e gjelbërt.

rikthehen.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ajo çfarë u tha De Biasi djemve të kombëtares pas përfundimit të ndeshjes do ju mbushë sytë
Abrashi ndez tifozërinë prag ndeshjes me Rumaninë: Do kërkojmë fitore për ju në Europian »
Article Logic
Execution time: 0.017814874649048
array(1) { ["section"]=> string(83) "djemte-e-kombetares-rikthehen-ne-baze-nisin-pergatitjet-per-ndeshjen-e-fundit-43681" }