Djemtë e Ramës po bënin një ndeshje të fortë derisa në fushë hyn “kokëkuqja” dhe merr vëmendjen e të gjithëve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:59 07-07-2016 Djemtë e Ramës po bënin një ndeshje të fortë derisa në fushë hyn “kokëkuqja” dhe merr vëmendjen e të gjithëve

Një ndeshje futbolli që zyrtarë të qeverisë zhvilluan me diplomatë të huaj ka thithur vëmendjen e të gjithëve ditën e djeshme. Ky është një nga momentet më pikante që tregon ambasadoren Romana Vlahutin, e njohur për kaçurrelat e saj të kuqe, teksa hyn në fushë mes socialistëve dhe ndërpret lojën.

Tahiri prek gjurin, ministri Çuçi hap krahët e qesh në shenjë habie, dy zyrtarë të tjerë e shohin tërë kërshëri ndërsa i vetmi që diç komunikon me ambasadoren e BE është kryebashkiaku Erion Veliaj.

Me një fustan rozë të lehtë mbi gju, mbledhur pak me duar, syzet e diellit dhe dorën e drejtuar nga vetja, ambasadorja nuk kishte sesi mos tërhiqte vëmendjen.

Dilema është: Ç’arsye madhore do ketë patur Vlahutin për të hyrë në mesin e socialistëve? Mos vallë u ka komunikuar ndonjë gjë për Reformën në Drejtësi?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.047627210617065
array(1) { ["section"]=> string(113) "djemte-e-rames-po-benin-nje-ndeshje-te-forte-derisa-ne-fushe-hyn-kokekuqja-dhe-merr-vemendjen-e-te-gjitheve-45816" }