Djemtë veshur e ngjeshur prej të ftohtit por Aurela e “bën nxehtë”, shumë nxehtë...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:44 25-11-2016 Djemtë veshur e ngjeshur prej të ftohtit por  Aurela e “bën nxehtë”, shumë nxehtë...

Modelja dhe fashionistja e njohur Aurela Hoxha nuk e njeh të ftohtin kur vjen puna te sakrificat e projekteve të saj.

Ndonëse ftohtë, Aurela është zhveshur duke nxjerrë në pah format e bukura ndërsa e shoqëron një grup djemsh, pjesë e projektit. Ata janë veshur me triko e Aurela me rroba banjoje ndërsa tërheq kalin e mban në dorë një shishe birre.

“Duke punuar për një projekt të mrekullueshëm. Së shpejti”, njofton Aurela por pa zbuluar se për çfarë bëhet fjalë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023748159408569
array(1) { ["section"]=> string(83) "djemte-veshur-e-ngjeshur-prej-te-ftohtit-por-aurela-e-ben-nxehte-shume-nxehte-60648" }