Do e njihni moderatoren shqiptare kur ishte 20 vjeçe (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:47 05-02-2017 Do e njihni moderatoren shqiptare kur ishte 20 vjeçe (FOTO)

Moderatorja e njohur Fiori Dardha ka publikuar një foto kur ka qenë vetëm 20-vjeçe, në vitet e para të karrierës së saj.

Në fakt gazetarja duket shumë më ndryshe se tani, më rinore dhe e ëmbël, por ashtu si dhe sot eleganca e karakterizoj në detajin më të vogël. 

fiori_dardha.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0315260887146
array(1) { ["section"]=> string(63) "do-e-njihni-moderatoren-shqiptare-kur-ishte-20-vjece-foto-67798" }