“Do hap një bordello në Shqipëri”, befason Sara Kapo

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:03 25-11-2016

Vajza e Ema Andreas, Sara Kapo ka befasuar me përgjigjen e saj, gjatë një intervistë në “MCN Radio Albania” me Roza Latin.

E pyetur se cili do ishte për të sinonimi i shoqërisë shqiptare Sara, me lirshmërinë dhe spontanitetin që e karakterizon ka thënë:

 “Jo kaq pyetje të vështira ju lutem. Unë mendoj se rinisë shqiptare duhet t’i hapet një bordello, që të vijnë çunat dhe gocat rehat, dhe kam për të hapë një ditë një Bordello në Shqipëri”.

Article Logic
Execution time: 0.023706912994385
array(1) { ["section"]=> string(55) "do-hap-nje-bordello-ne-shqiperi-befason-sara-kapo-60637" }