Dobësia e Mimi Kodhelit, djali i ministres një YLL (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:29 02-03-2017 Dobësia e Mimi Kodhelit, djali i ministres një YLL (FOTOT)

Ai është pika e dobët e ministres së Mbrojtjes Mimi Kodheli. E kush tjetër veç djalit të saj Mikelit?!

Mikeli është 27 vjeç dhe të gjithë e njohin për natyrën e tij studioze por përtej kësaj, djali i ministres është edhe një mashkull shumë i pashëm.

Për më tepër, hidhini një sy këtyre fotove!

ko.jpg

mi3.jpg

mimi-kodheli-djali_copy.jpg

 

 

mimi.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073068141937256
array(1) { ["section"]=> string(61) "dobesia-e-mimi-kodhelit-djali-i-ministres-nje-yll-fotot-70449" }