Dogji makinat e ish të dashurit, Desara posto foto nga shtëpia por ka diçka në këmbë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:41 23-04-2016 Dogji makinat e ish të dashurit, Desara posto foto nga shtëpia por ka diçka në këmbë

Desara Mançellari, vajza e cila u bë e famshme pasi dogji katër automjete, dy prej të cilave i përkisnin ish të dashurit të saj, ka postuar një foto nga shtëpia e saj. Ajo duket teksa qëndron e shtrirë me cigare në dorë, ndërsa i ati e ka kthyer vështrimin nga monitoruesi i arrestit që Desarës i është vendosur në këmbë pas vendimit të Gjykatës. Ajo ndodhet nën masën arrest shtëpie dhe aparati monitoron çdo lëvizje të sajën, duke njoftuar autoritetet nëse Desara vendos të thyejë perimetrin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Publikimi në newsbomb, Spitali Amerikan merr përsipër operacionin e djalit nga Elbasani
Foto e Ditës/ Olesia e vogël ka nevojë për ndihmën tonë »
Article Logic
Execution time: 0.022363185882568
array(1) { ["section"]=> string(89) "dogji-makinat-e-ish-te-dashurit-desara-posto-foto-nga-shtepia-por-ka-dicka-ne-kembe-38431" }