“Doktor, dua të zbadhoj çik fare gjoksin”, shpërthen kirurgu i njohur: Do t’ju thyej brinjët po më erdhët në klinikë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:12 02-07-2017 “Doktor, dua të zbadhoj çik fare gjoksin”, shpërthen kirurgu i njohur: Do t’ju thyej brinjët po më erdhët në klinikë

Kirurgu i njohur Skerdi Faria ka publikuar një bisedë virtuale në rrjetet sociale një vajzë, e cila i ka kërkuar ndërhyrje për zmadhimin e gjoksit.

Pasi e ka pyetur për moshën, mjeku është irrituar dhe ka shpërthyer, pasi sipas tij vajzat në moshë të vogël i shohin ndërhyrjet kirrugjikale si modë dhe duket sikur janë në garë me njëra tjetrën.  

Për më tepër nga biseda me klienten 18-vjeçare, lexoni mesazhet e shkëmbyera dhe statusin që bën mjeku për të gjitha të interesuarat para se të vendosin të bëjnë ndërhyrje kirurgjikale.

 

 skewrdi_okk.jpg

 

 

ske.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.28698205947876
array(1) { ["section"]=> string(117) "doktor-dua-te-zbadhoj-cik-fare-gjoksin-shperthen-kirurgu-i-njohur-do-t-ju-thyej-brinjet-po-me-erdhet-ne-klinike-84695" }