Doli nga Kuvendi të pijë kafe, çfarë i ndodhi Mirela Kumbaros që ndërroi rrugë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:16 05-07-2018 Doli nga Kuvendi të pijë kafe, çfarë i ndodhi Mirela Kumbaros që ndërroi rrugë Ne parlament

Vijon pa ndërprerje prej 9 orësh protesta e artistëve, shoqërisë civile dhe qytetarëve përpara Parlamentit, kundër miratimit të ligjit që i hap rrugë shembjes së Teatrit Kombëtar.

Qindra qytetarë qëndrojë përpara ambienteve, teksa deputetët tashmë kanë marrë 15 minuta pushim. Por një detaj nuk i ka shpëtuar syve të të pranishmëve, jashtë ambienteve të Kuvendit.

Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro ka dalë gjatë pushimit të Kuvendit për të pirë kafe nga dera kryesore por ndërroi rrugë pasi protestuesit filluan të reagojnë me zë të lartë kundrejt ministres. Menjëherë Kumbaro ka ndërroi rrugë për të dalë nga dera e pasme e Kuvendit.

Kryeministri Edi Rama vijon të mos jetë ende i pranishëm në këtë seancë. Kujtojmë se Rama ka munguar gajtë gjithë ditës.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ditë feste në familjen e Berishës, bën dedikimin prekës: Sot, pas dekadash dashurie… (FOTO)
»
Article Logic
Execution time: 0.022627115249634
array(1) { ["section"]=> string(84) "doli-nga-kuvendi-te-pije-kafe-cfare-i-ndodhi-mirela-kumbaros-qe-nderroi-rruge-126897" }