Doli për një pije dhe u zgjua pa penis!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:45 22-05-2019 Doli për një pije dhe u zgjua pa penis!

Nata e një 44-vjeçari me shokët e tij nuk pati përfundimin e duhur.

 

44-vjeçari me emrin Tan doli në Kinë për të pirë me shokët e tij. Pas gjysëm litri uiski 44-vjeçari u deh dhe humbi ndjesitë e tij.

Në 5 të mengjesit ai u zgjua nga dhimbjet e mëdhaja dhe zbuloi se ishtë i mbushur me gjak. Sipas agjensisë ‘The Global Times’ , kur ai pa penisin, ishtë pothuajse i këputur dhe po mbahej nga një copë e vogël lëkure.

Menjëherë ai u transportua në spitalin e Xiangya dhe atje mjekët e operuan duke arritur pas 7 oresh ta shpëtonin. Mjekët besojnë se jeta e 44-vjeçarit do të kthehet në normalitet pas 1 viti dhe se ai do të mund të jetë aktiv seksualisht.

60942304_1275026402648020_6010161703973552128_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03446888923645
array(1) { ["section"]=> string(45) "doli-per-nje-pije-dhe-u-zgjua-pa-penis-165244" }