Domenika e “Big Brother” bëhet nënë, sjell në jetë John

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:01 19-08-2015 Domenika e “Big Brother” bëhet nënë, sjell në jetë John

Ish-konkurrentja e Big Brother Albania, Domenika është bërë nënë duke sjellë në jetë djalin e saj të quajtur John.

Ish-finalistja e Big Brother përveç pjesëmarrjes së saj në këtë shoë, u bë e njohur edhe për lidhjen e saj me këngëtarin Seldi dhe deklaratat e forta që pasuar pas ndarjes së tyre. Domenika akuzoi Seldin se ishte homoseksual, aryse që solli ndarjen e tyre. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024696111679077
array(1) { ["section"]=> string(58) "domenika-e-big-brother-behet-nene-sjell-ne-jete-john-18744" }