‘Don’t go’, shqiptari i dedikon këngë Obamës, renditet në majat e klasifikimeve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:50 09-12-2016

‘Don’t go’, është kënga më e re e këngëtarit shqiptar Jon Tarifa që po kap rekord klikimesh dhe renditet në majat e klasifikimeve.

Kënga i dedikohet presiodentit Barack Obama i cili do të lërë mandatin në fillim të vitit 2017 dhe titullohet ‘Mos ik’.  

Kjo këngë është pritur mjaft mirë dhe renditet në majat e klasifikimeve duke lënë pas këngëtarë me famë botërore si Sia e Nicky Minaj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtari i njohur, Mick Jagger bëhet baba për herë të 8-të
Një “bombë” e vërtetë, modelja mahnit me format »
Article Logic
Execution time: 0.02582311630249
array(1) { ["section"]=> string(81) "don-t-go-shqiptari-i-dedikon-kenge-obames-renditet-ne-majat-e-klasifikimeve-62089" }