“Donald Lu i shokuar pas takimit, ka 1 javë që s’flet”

Publikuar tek: politike, më 23:39 15-01-2016 “Donald Lu i shokuar pas takimit, ka 1 javë që s’flet”

“Donald Lu është shokuar pas atij takimi, prandaj ka 1 javë që s’flet”, kjo është ajo çka deklaruar analisti Ilir Kulla në studion e emisionit ‘Zonë e Lirë’, ku diskutohej për marrëdhëniet e kryeministrit Edi Rama dhe kreut të Kuvendit Ilir Metën, si dhe për reformën në drejtësi.

Duke iu referuar takimit të zhvilluar me kryeministrin Rama, Kulla ka theksuar se ai është shokuar dhe e ka kuptuar që është manipuluar prej tij.

Sipas analistit, Rama po përpiqet të bëjë grusht shteti në Shqipëri, ndërsa e ka krahasuar atë me Presidentin turk Rexhep Erdogan. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjergj Bojaxhi njofton krijimin e partisë: Ka ardhur koha për një epokë të re
PD-ja sulmon ministrin e Shëndetësisë: Ilir Beqja i dha vetes 85 milionë lekë »
Article Logic
Execution time: 0.017976045608521
array(1) { ["section"]=> string(57) "donald-lu-i-shokuar-pas-takimit-ka-1-jave-qe-s-flet-30124" }