Donald Lu: Rama po pengon stabilitetin e rajonit dhe rrugën europiane

Publikuar tek: barometri, më 07:17 22-04-2017 Donald Lu: Rama po pengon stabilitetin e rajonit dhe rrugën europiane

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0083670616149902
array(1) { ["section"]=> string(74) "donald-lu-rama-po-pengon-stabilitetin-e-rajonit-dhe-rrugen-europiane-76014" }