Donald Lu 'shopping' në qendrën tregtare në Tiranë, FOTO me fansat

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:03 25-03-2017 Donald Lu 'shopping' në qendrën tregtare në Tiranë, FOTO me fansat

Ambasadori Amerikan Donald Lu ka treguar vazhdimisht se është shumë njeri popullor dhe i thjeshtë.

Vetëm sot, ai i fotografua te “Pazari i Ri” me të bijën ku dhe blenë ca produkte. Po ashtu Lu ka qenë i pranishëm dhe në një qendër tregtare në kryeqytet, ku është fotografuar me një nga fansat e tij, shkruan newsbomb.al.

 Lu ka shfrytëzuar fundjavën për t’u çlodhur nga ditët intensive që ka gjatë javës. /newsbomb.al/ 

donald-lu.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14970803260803
array(1) { ["section"]=> string(69) "donald-lu-shopping-ne-qendren-tregtare-ne-tirane-foto-me-fansat-73127" }