Donald Lu thërret për drekë në rezidencën e tij Lulzim Bashën

Publikuar tek: politike, më 14:31 25-01-2016 Donald Lu thërret për drekë në rezidencën e tij Lulzim Bashën

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Donald Lu, është takuar me kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Lu e ka thirrur Bashën për drekë në rezidencën e tij ndërsa ende nuk dihet çfarë kanë biseduar me njëri-tjetrin, mendohet që Refoma në Drejtësi të ketë qënë kryefjala e diskutimeve. Ambasadori Donald Lu për rreth një javë nuk ka qenë pjesë e diksutimeve dhe takimive me krerët e politikës shqiptare që pas takimeve me Ramën dhe Metën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Blushi i ashpër: PS po drejtohet si koncesion, koalicioni jo shumë stabël. Duhen zgjedhje në parti, edhe karnavalet e kanë një datë. Kongresi u bë si kometë
Shkarkohen 7 punonjës të Hipotekës, Ministria: Të interesuarit të aplikojnë për vendet bosh »
Article Logic
Execution time: 0.030166864395142
array(1) { ["section"]=> string(67) "donald-lu-therret-per-dreke-ne-rezidencen-e-tij-lulzim-bashen-30891" }