“Doni me ua q* nanën”, Rama i kthehet keq komentuesit dhe i tregon “derën”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:59 16-04-2017 “Doni me ua q* nanën”, Rama i kthehet keq komentuesit dhe i tregon “derën”

Kryeministri Edi Rama njihet për komentet dhe replikat virtuale me qytetarët, qofshin normale apo edhe ato fyese.

 

Një rast i tillë ishte edhe ky i sotmi, ku një komentues ka përdorur fjalë fyese, pas postimit të Ramës në facebook të kërkesës për kolonën zanore që do të përdorë PS në fushatë. Por, Rama nuk e ka shmangur dhe i është kthyer keq komentuesit.

KOMENTI DHE REPLIKA

Arben Aliaj Aliaj: E po populli aty ka mendien qe te japim mendim per muzik ju keni vu ne terezi pare keni ba po keshtu talli me popullin. Doni me jau q... nanen me muzik. Hajde shtet hajde mendim prej adoleshenti....!!!

Edi Rama: Arben, ti nuk je as populli as nje mbeshtetes i luftes sone per Shqiperine qe duam, keshtu qe s'ke cfare kerkon ne kete faqe, prandaj dil qe ketu se ke hyre krejt gabim dhe shko aty ku ta tolerojne kete fjalor mejhanesh! Vetem nje keshille merre me vete po deshe: Mesoje edukaten per vete sepse rrugaceria ne fjalor eshte shume e demshme per shendetin!

 

komentuesi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024649858474731
array(1) { ["section"]=> string(74) "doni-me-ua-q-nanen-rama-i-kthehet-keq-komentuesit-dhe-i-tregon-deren-75361" }