Doni ta dini ku do të jetë kryeministri Rama sot pasdite? E zbulon ky imazh spektakolar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:21 02-05-2017 Doni ta dini ku do të jetë kryeministri Rama sot pasdite? E zbulon ky imazh spektakolar

Pas takimit me të rinjtë në shumë qytete të vendit, sot ndalesa e kryeministrit do të jetë Elbasani.

Rama njofton në facebook se pasditen e sotshme do të jetë me të rinjtë që votojnë për herë të parë në qytetin e Shqipërisë së mesme dhe shkuan: ”Ju uroj një ditë të mbarë me këtë imazh spektakolar të Parkut të ri të Elbasanit “Aqif Pasha” në mbrëmje. Ende ka shumë për të bërë për Elbasanin që duam por shumë ka për të humbur nëse ndalemi tani. Prandaj do të jemi më shumë se kurrë më parë sot në 18:00 në sheshin Gensher përballë këtij Parku”. 

 

18222050_10154708357161523_3787852524403649799_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.58972311019897
array(1) { ["section"]=> string(92) "doni-ta-dini-ku-do-te-jete-kryeministri-rama-sot-pasdite-e-zbulon-ky-imazh-spektakolar-77135" }