Dora e ngrohtë e Ramës për Vuçiç dhe përqafimi symbyllur (Momente PIKANTE nga Sofje)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:45 17-05-2018 Dora e ngrohtë e Ramës për Vuçiç dhe përqafimi symbyllur (Momente PIKANTE nga Sofje)

Ndërsa politika në vend është në tension, ku opozita kërkon largimin e ministrit Xhafaj kryeministri Rama ndodhet në samitin e BE dhe Ballkanit Perëndimor në Bullgari.

Rama ka zhvilluar në Sofje takime me personalitete të ndryshme të politikës europiane. Ndërsa vëmendjen e ka marrë përqafimi i ngrohtë mes Ramës dhe presidentit të Serbisë Aleksandër Vuçiç, që Vladimir Lame, e ka sjellë këtë moment me fotot e shkrepura mjaft bukur.

Në videon e publikuar nga kryeministri Rama shihet në një moment tjetër duke biseduar edhe me homologun e tij grek, Tsipras.

32845629_10157262109188765_8550482237894688768_n_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « EKSPERTIZA/ Shqiptari u dogj i gjallë në makinë, del ADN-ja, ja kush është viktima (EMRI-DETAJE)
Vdes në komisariat 27-vjeçari, Prokuroria nis hetimin, sekuestron kamerat e dhomave të sigurisë »
Article Logic
Execution time: 0.018049955368042
array(1) { ["section"]=> string(89) "dora-e-ngrohte-e-rames-per-vucic-dhe-perqafimi-symbyllur-momente-pikante-nga-sofje-121102" }