“Dora e Zotit” shfaqet në Portugali (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 15:34 29-01-2016

Një fenomen i jashtëzakonshëm ka ndodhur në Madeira të Portugalisë ku duket një re me ngjyra të ndryshme duke marrë formën e një grushti.

Mediat ndërkombëtare e kanë quajtur këtë fenomen “Dora e Zotit”, ndërsa personi që nxori këtë fotografi, Rogerio ka thënë se “Sa e pashë këtë fenomen me tërhoqi menjëherë vëmendjen. Duket si një grusht dhe duhej ta fotografoja”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12551689147949
array(1) { ["section"]=> string(45) "dora-e-zotit-shfaqet-ne-portugali-video-31265" }