Dorëhiqet nga gara në ditën e fundit të fushatës Lefter Karajani

Publikuar tek: politike, më 10:14 19-06-2015 Dorëhiqet nga gara në ditën e fundit të fushatës Lefter Karajani Lefter Karajani dhe Lulzim Basha në fushatë

Dorëhiqet nga gara për Bashkinë e Finiqit kandidati i djathtë Lefter Karajani. Karajani ka dorëzuar në KZAZ-në numër 89 kërkesën e dorëheqjes së tij.

Arsyet e dorëheqjes së kandidatit në bashkinë që përbëhet nga minoritarë janë familjare.

Karajani ka bërë një fushatë të plotë zgjedhore, madje ka pritur edhe Lulzim Bashën në Finiq, duke lënë të dyshimta arsyet e vërteta të tij, në ditën e fundit të fushatës.

lefterkarajani

Posteri i Lefter Karajanit

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « KVV publikon raportin e ndërmjetëm: Problematikë përdorimi i fëmijëve në fushatë
Rama-Meta në konferencë, kryeministri: Komisionerët s'i ndalojnë dot votuesit. Meta: S'jemi këtu për të bërë orakullin »
Article Logic
Execution time: 0.020953893661499
array(1) { ["section"]=> string(70) "dorehiqet-nga-gara-ne-diten-e-fundit-te-fushates-lefter-karajani-13996" }