Dorëzohet këngëtarja shqiptare, zyrtarisht me të dashur në publik (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:36 17-10-2017 Dorëzohet këngëtarja shqiptare, zyrtarisht me të dashur në publik (FOTO)

Pak ditë pasi e pranoi publikisht se këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri ka të dashur, tashmë vjen fotoja e parë së bashku.

Ndonëse vazhdon ta mbajë të fshehtë ende identitetin e të dashurit të saj, ajo ka publikuar së fundmi një foto të tyre, ku shfaqen vetëm duart të kapura së bashku në ambientet e një makine luksoze në dukje.

Megjithatë, kjo foto tregon më së miri se këngëtarja shqiptare është shumë e lumtur dhe ndihet mjaft mirë pranë të dashurit të saj.

 

adelina_tahiri_fyr_macedonia_top_50_144.jpeg

 

adel.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028236150741577
array(1) { ["section"]=> string(75) "dorezohet-kengetarja-shqiptare-zyrtarisht-me-te-dashur-ne-publik-foto-96144" }